„Jestem Partnerem distripark.com, udało mi się wypracować pierwszą prowizję! Zatem… jak i kiedy distripark.com wypłaca prowizję? Czy obowiązują jakieś progi wypłat?”

 

1. Zastanawiasz się, jak wypłacamy prowizję? Odpowiadamy! ;-)

 

W przypadku, gdy Partner przystąpi do Programu jako osoba fizyczna – wypracowaną prowizję pomniejszamy o zobowiązania publicznoprawne, takie jak na przykład ZUS oraz podatek dochodowy. Prowizję przelewamy na konto Partnera, które podał podczas rejestracji w Programie Partnerskim.

Natomiast jeśli Partner prowadzi działalność gospodarczą i przystąpi do Programu jako „Firma”, wówczas po każdym przepracowanym miesiącu, wysyłamy maila z prośbą o wystawienie faktury VAT na daną kwotę netto.

 

2. Kiedy zostaje wypłacona prowizja? Czy mogę ją otrzymać dopiero za na przykład 3 miesiące?

 

W Programie Partnerskim prowizję wypłacamy co miesiąc - nie przechowujemy prowizji u nas na koncie, prowizja zawsze jest wypłacana na konto Partnera.  

Prowizja wypracowana w danym miesiącu zostanie wypłacona do 25-go następnego miesiąca. Prowizję wypracowaną w maju wypłacimy, do 25-go czerwca.

 

3. Czy w Programie obowiązują jakieś progi wypłaty?

 

Otóż nie! Prowizja, którą Partner wypracował, jest wypłacana zawsze, za każdy miesiąc, nieważne czy Partner miał mniejszą aktywność w danym miesiącu i do wypłacenia jest 10 zł netto, prowizja jest zawsze wypłacona. ;-)

 

Zachęcamy również do wysłuchania podcastu, a w przypadku pytań zachęcamy do kontaktu! 

Jak i kiedy wypłacamy prowizję?

ZGŁOSZENIE

distripark.com sp. z o.o.  

ul. Sienkiewicza 4

56-120 Brzeg Dolny

KRS: 0000577507

NIP: 988-029-51-55

REGON: 362594789

BDO: 000047011